İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Çukurova GİAD'dan yaza veda

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) üyeleri, yaza veda gecisinde buluştu.


Çukurova GİAD'ın üyeleri, Park Zirve Yeşilçam'da yapılan Yaza Veda Gecesi'nde buluştular. Ahmet Mercan ve Eren Yalçın'ın da sahne aldığı gecede, eylül ve ekim ayında doğan Çukurova GİAD üyelerinin doğum günleri de kutlandı. Yeni döneme girerken enerji depolayan üyelerin iş stresini de attıkları gecede konuşan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yaz dönemi sonrası yeni dönemde Adana için, Türkiye için çalışmayı sürdüreceklerini söyledi.


Geçen yıl ilkini yaptıkları devam eden Çukurova GİAD Akademi'nin 2'incisi için başvuruların alındığını hatırlatan Başkan Sakarya, “Çukurova GİAD, kentin en önde giden sivil toplum örgütü olmanın sorumluluğuyla yine kenti için, ülkesi için çalışıp, yeni projeleri hayata geçirmeye devam edecek. Sıcak yaz günlerinin ardından yeni dönemdeki ilk projemiz, Çukurova GİAD Akademi-2 olacak. Doğduğumuz, doyduğumuz, çocuklarımıza da gelecekte miras olarak bırakacağımız güzel kentimiz Adana için çalışmaya, projeler geliştirmeye, programlar yapmaya devam edeceğiz” dedi.


Başvuruları devam eden Çukurova GİAD Akademi'nin 2'ncisi 3 Kasım'da başlayacak. Başvurular ‘giadakademi.com' internet sitesinden yapılıyor. Son başvuru tarihi 24 Ekim 2017. Başvuruların ardından 27 Ekim'de mülakat yapılacak, üniversite son sınıf öğrencileri veya 30 yaşını geçmemiş mezun üniversiteliler arasından seçilecek 25 kişi, akademiden ücretsiz yararlanacak.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.