İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Tarkan Kulak kitabını imzaladı

Adana Ticaret Odası (ATO) Meclis Başkanı Tarkan Kulak, babası Sıtkı Kulak’a ithafen hazırladığı, “Adana İçin Birlikte Kalkınma Yolunda” isimli kitabını okuyucuları için imzaladı.

Adana Ticaret Odası (ATO) Meclis Başkanı Tarkan Kulak, babası Sıtkı Kulak'a ithafen hazırladığı, “Adana İçin Birlikte Kalkınma Yolunda” isimli kitabını okuyucuları için imzaladı.


ATO seçimlerinde başkan adaylığını da açıklayan Kulak İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Tarkan Kulak, yaklaşık 13 yıldır çeşitli kademelerinde aktif görev aldığı ATO ile iş hayatında elde ettiği tecrübelerinden edindiği bilgileri derlediği, “Adana İçin Birlikte Kalkınma Yolunda” isimli kitabının imza gününü için okuyucuları ile buluştu.


Tarkan Kulak'ın imza gününe Adana'nın iş, siyaset, spor ve basın camiasının saygın isimlerinin yanı sıra çok sayıda kitapsever katıldı.


“Adana İçin Birlikte Kalkınma Yolunda” isimli kitabın iş hayatına atılacak genç girişimcilere ilham kaynağı olacağına inandığı söyleyen Tarkan Kulak, kitapta; Adana'nın ticareti, sosyo-kültürel hayatı ve bunlarla ilgili darboğazlara, sorunlara yönelik çözüm önerileri ile daha iyiyi elde etmeye dönük bakış açılarını içeren, sair zamanlara ait yazılarının yer aldığını hatırlattı.


Ünlü iş adamı Tarkan Kulak, okuyucularla neşeli sohbetler de yaparak, kitabı okuduktan sonra özeleştiri yapılmasının önemine işaret etti. “Eleştiriler yol gösterecektir” diyen Tarkan Kulak, kitapta yer alan yazılarının hepsinde ana tema altında Adana kenti, toplumun gelişmesi, kalkınma, teknoloji ve markalaşma gibi alt kavramların bulunduğuna dikkat çekti.


Kulak, imza gününe katılanlarla; kitabın içeriğiyle ilgili kısa sohbet etmenin yanında hatıra fotoğrafı da çektirdi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.