İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Çocukların motosiklet hırsızlığı kamerada

Afyonkarahisar’da iki çocuğun park halindeki bir motosikleti itekleyerek çalıştırdıktan sonra çalmaları anbean güvenlik kameralarına yansıdı.

Afyonkarahisar'da iki çocuğun park halindeki bir motosikleti itekleyerek çalıştırdıktan sonra çalmaları anbean güvenlik kameralarına yansıdı.


Olay, Ataköy Mahallesi'nde meydana geldi. Park halindeki motosikletin yanına gelen çocuklardan küçük olanı kaldırıma oturarak çevreyi gözetlemeye başladı. Yaşı büyük olan diğer çocuk ise motosikletin üzerine oturarak kontak kısmı ile oynamaya başladı. Yaklaşık 15-20 saniye sonra işini bitiren çocuk ardından motosikleti çalıştırmak için hamle yapıyor. Çocuk birkaç hamleden sonra motosikletin çalışmadığını görünce diğer arkadaşından yardım istiyor. Bunun üzerinde kaldırımda oturan diğer çocuk arkadaşının yanına gelerek o da marşa basıp motosikleti çalıştırmak için hamle yapıyor ancak o da başarısız oluyor. Daha çocuklardan biri motosikletin üzerine binerken diğer arkadaşı ise onu motosiklet ile birlikte iteklemeye başlıyor. Çocuklara motosikleti belli bir süre itekleyerek çalıştırıp kameranın görüş alanından çıkıp ortadan kayboluyorlar.


Motosikleti çalınan Burhan B., görüntüleri sosyal paylaşım sitesindeki bir grupta yayınlayarak bulunması için yardım istedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.