İl Özel İdaresi’nde 30 personel karla mücadelede göreve hazır

Afyonkarahisar İl Genel Meclis (İGM) Başkanı Salih Sel, İl Özel İdaresi ekiplerinin karla mücadelede bu sene hummalı bir çalışma yürüteceğini…

İl Özel İdaresi’nde 30 personel karla mücadelede göreve hazır

29 Kasım 2016 17:09

Afyonkarahisar İl Genel Meclis (İGM) Başkanı Salih Sel, İl Özel İdaresi ekiplerinin karla mücadelede bu sene hummalı bir çalışma yürüteceğini kaydederek, eksikliklerinde olmadığını ifade etti.
Başkan Sel, kış mevsiminin gelmesi ile İl Özel İdaresi ekiplerinin de kış şartları ile birlikte karla mücadele konusunda hummalı bir çalışma içerisine girdiklerini kaydetti. Ekipman ve personel noktasında her hangi bir eksikliğin olmadığını aktaran Başkan Sel, “Biz geçen senede karla gayet iyi mücadele yaptık ama bu senede karla mücadele için 6 tane yeni kamyon aldık. Bunlar ayrıca önüne kar küreme aparatı da takılabilecek şekilde kamyonlar. Bu açıdan inşallah bir sıkıntı yaşamadan bu kış sezonunu da atlatırız. Ekipmanlarımıza da daha da geliştirdik ve arttırdık. Karla mücadelede yaklaşık 30’a yakın personelimiz var. Tabi yine Karayolları Bölge Müdürlüğü başta olmak üzere diğer kurumlarla da bu konuda geçen yıllarda olduğu gibi sürekli koordine halindeyiz” diye konuştu.
(GC-
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç