Aksaray emniyetinden 100 çocuğa kıyafet ve kırtasiye yardımı

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 100 çocuğa okul kıyafeti, ayakkabı ve kırtasiye yardımı yapıldı.

Aksaray emniyetinden 100 çocuğa kıyafet ve kırtasiye yardımı

06 Ekim 2017 13:57


Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün hazırlamış olduğu “Çocuklar Sevgi İle Büyüsün” isimli proje kapsamında il genelinde belirlenen ilkokul ve ortaokul öğrenci 100 çocuğa okul kıyafeti, ayakkabı ve kırtasiye yardımı yaptı.


Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ, sosyal sorumluluk projesi kapsamında çeşitli etkinler yapmayı sürdüreceklerini söyledi.


Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise Emniyet teşkilatının göstermiş olduğu farkındalık projesi için teşekkür etti.


Protokol üyeleri, son olarak isimlere göre hazırlanmış paketleri öğrencilere teslim etti. Aksaray Polis Evinde gerçekleşen programa, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, İdare Mahkemesi Başkanı Osman Erkan, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Alay Komutan Vekili Jandarma Binbaşı Hacı Mehmet Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal katıldı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

AKSARAY HAVA DURUMU
19
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  19°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  25°C
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  25°C
 • Cumartesi
  Sağnak Yağışlı
  13°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç