Elif’in ameliyatı için 40 bin TL gerekiyor

Amasya’nın Suluova ilçesinde yaşayan Işıklı ailesinin doğuştan kas hastası olan iki kızından 12 yaşındaki Elif’in omurilik ameliyatı için yaklaşık 40 bin lira gerekiyor.

Elif’in ameliyatı için 40 bin TL gerekiyor

06 Ekim 2017 10:29


Çocukları 12 yaşındaki Elif ile solunum cihazına bağlı olan 8 yaşındaki Esra’nın kas hastalığına yakalanmasıyla zor günler yaşadıklarını belirten anne Sevilay Işıklı, “İkisi de kas hastası. Esra’nın da, Elif’in de omuriliğinde eğrilik var. Ameliyat olmaları gerekiyor. Elif’in durumu acil. İstanbul’da ameliyat olabilmesi için 40 bin liraya ihtiyacımız var” dedi.


Nefes almakta güçlük çeken Elif’i muayene eden doktorların en yakın zamanda omuriliğin düzeltilmesini tavsiye ettiklerini anlatan Sevilay Işıklı, “Kirada oturuyoruz. Eşimin doğru, düzgün bir işi yok. Bize yardımcı olsunlar. Maddi, manevi desteğe ihtiyacımız var” diye konuştu.


Evlerine gönderilen fizyoterapist ve öğretmen sayesinde çocuklarının eğitimlerinin sürdüğünü anlatan Işıklı, Elif’in en büyük hayalinin sağlığına kavuşup yaptığı resimlerle daha önce düzenlediği resim sergisini tekrar gerçekleştirmek olduğunu söyledi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

AMASYA HAVA DURUMU
32
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  32°C
 • Çarşamba
  Çok Bulutlu
  34°C
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  34°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
Reklamı Geç