İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Genç doktorlar öğretmenleriyle hasret giderdi

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesine atanan 12 genç doktor, öğrenim gördükleri Amasya Macit Zeren Fen Lisesini ziyaret edip yetişmelerinde pay sahibi olan öğretmenleriyle hasret giderdiler.


Doktorlar Burcu Denizli, Caner Çulha, Merve Kılıç, Dilruba Demircioğlu, Rumeysa Aksu, Ramazan Uyar, Elif Dağıstan, Fatih Elverdi, Gonca Gülbaz, Feyzanur Akan, Fatih Bağcı ile Pınar Tuncel Öztürk, 4 yıl eğitim gördükleri okulda sınıfları dolaşıp öğrencilerle de sohbet ettiler. Doktor Caner Çulha, öğrencilere derslerine çalışmalarının yanı sıra fırsat bulduklarında sosyal etkinliklere de katılmalarını önerdi.


Mezun öğrencilerinin sürpriz ziyaretlerinden memnun olan okul müdürü Ahmet Eren de, “2004 yılından bu yana 342'si tıp fakültesi, 308'i çeşitli mühendislikler, 32 diş hekimliği, 36 eczacılık, 46 çeşitli sağlık bilimleri fakülteleri, 12 hukuk fakültesi ve 20 diğer fakülteler olmak üzere verdiğimiz toplam 840 mezunumuz ülkemizin ve dünyanın farklı bölgelerinde insanlığa hizmet ederek bizleri onurlandırmaktadır” diye konuştu.


Eren ile öğretmenler eski öğrencilerine çeşitli hediyeler verdi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.