İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Genç eskrimci Başkan Yaşar'ı ziyaret etti

Yenimahalle Belediyesinin amatör kulüplere ve sporculara verdiği destek meyvelerini vermeye devam ediyor.

Yenimahalle'nin adını duyuran, kupa ve madalyalarıyla çok sayıda başarıya imza atan 14 yaşındaki genç eskrimci Engin Keçeli, babası Mustafa Keçeli ile birlikte Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti.


Henüz 8 yaşındayken spora başlayan ve 6 yıldır ara vermeden eskrim yapan 14 yaşındaki Engin Keçeli, flöre dalında onlarca madalya aldı. Aldığı kupa ve madalyalarla Başkan Yaşar'ı ziyaret eden başarılı genç, Yenimahalle'de ikamet etmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, başarı hikayelerini Yaşar'la paylaştı.


3 ay önce Türkiye Olimpiyat Hazırlama Merkezine seçilen sporcuyu tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Başkan Yaşar, “Sizlerin başarısı bizlere mutluluk ve gurur veriyor. Sanata, spora yönelen, bu alanlarda kendilerini yetiştirmeyi bilen her bir gencimizi tebrik ediyorum. Başarılı olacağınızdan şüphem yok. Belediyeler asfalt, yol yapmanın dışında sosyal faaliyetlerde de öncü olmalı. Yenimahalle'de sporu canlı tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlere severek destek oluyorum. İlçemize tam donanımlı pek çok spor tesisi kazandırdık. Bu tesislerden amatör sporcularımızın yanı sıra tüm halkımız istifade ediyor. Biz Yenimahallelilerin sağlıklı kalmasını, spor yapmasını, gençlerin sporu sevmesini, ilçemizde milli sporcular yetişmesini istiyoruz” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.