Pursaklar Belediyesi kışa hazır

Pursaklar Belediyesi, kış mevsimi öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı.Yurdun çeşitli bölgelerine düşen kar yağışı tedbirleri de beraberinde getirdi.…

Pursaklar Belediyesi kışa hazır

01 Aralık 2016 12:46

Pursaklar Belediyesi, kış mevsimi öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı.
Yurdun çeşitli bölgelerine düşen kar yağışı tedbirleri de beraberinde getirdi. Her yıl kış mevsimini sorunsuz atlatan Pursaklar Belediyesi, bu yıl da hazırlıklarını tamamlayarak bir dizi önlem aldı. Ulaşımın ve günlük yaşamın olumsuz etkilenmesine karşı kar küreme araçları, greyderler, traktör kepçeler, tuzlama araçları, tuz yükleyiciler ve süpürge araçlarını hazır bulunduran yetkililer, etkili bir çalışmayla kış sınavından başarılı şekilde geçmeyi planlıyor. 150 personel çok sayıda ekipman ile üç vardiya halinde mesai yapıyor.
Ekiplerin gece gündüz çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Ekiplerimiz tüm hazırlıklarını önceden tamamladı. Bugün sahada çalışan personelimize kışlık kıyafetlerini de verdik. Biz belediye olarak tüm ekip ve ekipmanlarımızla kışa hazırız. Üç vardiya halinde mesai yapılacak. Bu kışı da sorunsuz bir şekilde geçirmeyi planlıyoruz” dedi.
Sürücüleri de uyaran Başkan Çetin, “Sürücülerimiz araçlarının kış bakımını yaptırsın. Araçlarında mutlaka kış lastiği ve zincir bulundursunlar. Tedbiri elden bırakmasınlar” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ANKARA HAVA DURUMU
23
°
C
 • Cumartesi
  23°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  23°C
Reklamı Geç