İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

ALANYA ADLİYESİ`NDE TAYİN GÜNÜ

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesince, 2013 yılı adli ve idari yargı ana kararnamesine göre Antalya`nın Alanya İlçesi…

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesince, 2013 yılı adli ve idari yargı ana kararnamesine göre Antalya`nın Alanya İlçesi Adliyesi`nde görevli 8 hakim ile 10 savcının tayini çıktı.
Alanya Adliyesinde görevli 8 hakim ile 10 Cumhuriyet Savcısı, HSYK birinci dairesinin 2013 yılı adli ve idari yargı ana kararnamesince farklı adliyelere tayin edildi. Atamaya göre hakimlerinden Uğur Güçlü Altıntaş, Egemen Köylüoğlu, Meliha Aşkın, Gürkan Ergin ve Salih Aşkın İstanbul`a, Cengiz Ocak Adana`ya, Tuğba Zülbiye Sucu Samsun`a, Galip Bütün Şanlıurfa hakim olarak atandı. Alanya Cumhuriyet Savcılarından Cezaevinden sorumlu Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Günay Gaziantep`e, Basın Savcısı Bülent Aksoy Balıkesir`e, Bekir Bakay ve Kadir Tahran Mersin`e, Organize Suçlar konusundu özel yetkili savcı Tayfun Atak Eskişehir`e, Başsavcı Vekili Erdinç Sev Bursa`ya, Mehmet Aşıkoğlu Beytüşşebap`a, Faruk Kaynak Başkale`ye, Sabri Dağdelen Kemer`e ve Uğur Aydın Çiftlik`e (Niğde) tayin edildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.