Eczacılar Akkuş ile yola devam dedi

Antalya Eczacı Odası Olağan Genel Kurul’unda mevcut başkan Tolgar Akkuş güven tazeledi.

Eczacılar Akkuş ile yola devam dedi

05 Ekim 2017 14:48


Antalya Eczacı Odası Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından tek liste ile seçime giren Antalya Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tolgar Akkuş, yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.


Antalya Eczacı Odası’nın pek çok mesleki niteliği artıran meslek içi etkinlik gerçekleştirdiğini belirten Akkuş, “Ekonomik, toplumsal ve bürokratik değişimlere rağmen eczanesini ayakta tutmaya kararlı kaç kişi varsa biz o kadarız. Yarım asır mesleğimizi omuzlamış, mesleğimize kalıcı değerler kazandıran, zaman kavramı olmaksızın kesintisiz ve ulaşılabilir bir sağlık hizmeti sunmak için emek veren mesleğimizin saygın büyüklerine ve odamız faaliyetlerinde bilfiil bulunan, kurul ve komisyonlarda görev alan, üreten, paylaşan, katkı sağlayan bütün meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bugünden sonrası için de oda genel kurulumuz yeni süreci taçlandıracak, tarafımızdan sizlere emareleri yansıyan mesleki duruşumuz ete kemiğe bürünecek ve mesleğimizi bekleyen olası durumlara karşı hazır hâle getirecektir. Antalya Eczacı Odası, mesleğini ve meslektaşlarını korumasını bilecektir. Çünkü kadrosu buna muktedirdir” dedi.


Olağan kongre sonrasında başkanlık seçiminde mevcut başkan Akkuş güven tazeledi.


Antalya Eczacı Odası Başkanlık görevini yeniden yürütecek olan Tolgar Akkuş’un mevcut yönetimi Genel Sekreter Mehmet Ertekin, Sayman Ayşe Karadağ, Veznedar Mustafa Oruç, Üyeler İsmail Erçin, Onur Çiftçi, Tubay Öztürk olarak devam edecek.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ANTALYA HAVA DURUMU
19
°
C
Sağnak Yağışlı
 • Salı
  Sağnak Yağışlı
  19°C
 • Çarşamba
  Sağnak Yağışlı
  19°C
 • Perşembe
  Hafis Sağnak Yağışlı
  19°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  21°C
Reklamı Geç