AK Parti İl Başkanı Baydar’dan Merkez İlçe kongresine davet

AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar, ilçe kongrelerinin birlik ve beraberlik duygusu içerisinde devam ettiğini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Baydar’dan Merkez İlçe kongresine davet

28 Eylül 2017 11:22


30 Eylül Cumartesi günü Çıldır ve Merkez ilçe Kongrelerinin gerçekleştirileceğini belirten Baydar, İlçe kongrelerimizi sorunsuz bir şekilde tamamlamayı ümit ediyoruz dedi. Baydar, hafta sonu yapılacak olan kongrelere Ekonomi işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın da katılacağını söyledi.


Teşkilatlarda yönetimsel bazda bazı değişikliklere gidileceğinin de sinyalini veren Baydar, ’’2019 seçimlerine giderken yepyeni bir yönetim, yeni bir vizyonla halkımızın karşısına çıkmak istiyoruz. Bu da sıkıntısız bir şekilde değişimle olur. AK Parti teşkilatlarında bir kısım değişikliğe ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Ardahan il teşkilatı olarak bu değişikliklerden başarılı bir şekilde çıkacağız’’ dedi.


AK Parti kongrelerinin bir bayrak değişimi olduğunu da belirten Baydar, ’’2019 sürecine daha diri ve güçlü girmek açısından seçilen arkadaşlarımızın siyasi başarı noktasında çaba ortaya koymalarını temenni ediyorum. AK Parti’de kongreler bayrak değişimidir. İlçe başkanı, il başkanı ya da genel başkan değişir yerine yenisi gelir ancak eskisi asla teşkilatlardan uzak kalmaz. Demokrasinin en güzel örneklerini kongrelerimizde yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiğimiz kongrelerimizde kimsenin küskünlüğü, kırgınlığı olmamalıdır. Yaptığımız ilçe kongrelerinde, önceki yönetimlerde aktif görev alan ve yeni yönetimlerde aktif görev almayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızın bir kenara çekilmelerine izin vermeyeceğiz. Sürekli teşkilatların içerisinde olmaları hem yeni isimlerin hem de bizim yararımıza olacaktır. Onlardan da teşkilatlarını bırakmalarını istemiyoruz. Her ne kadar görevde olmasalar da yeni yönetimlerdeki arkadaşlara bilgi ve tecrübelerini aktarmalarını, yeni arkadaşlara yardımcı olmalarını bekliyoruz’’ şeklinde konuştu.


Baydar, ’’Ak Parti olarak toplumun her türlü meselesini siyasetimizin konusu yapmış, genel bir demokratikleşme çerçevesinde, temel sorunlarımızı çözmek için uğraşıyoruz. İzlediğimiz kucaklayıcı birlik siyaseti bizi hem büyütmüş, hem de ülkemizin birlik ve bütünlüğünün sigortası haline getirmiştir. Türkiye’nin geleceğini şekillendirmekte olan AK Parti’de Ardahan’da da hizmete talip olduk, hizmetkarlığa talip olduk.Hak aşkıyla, Halk aşkıyla, hizmet aşkıyla, size olan sevdamızla Ardahanı büyütmeye devam edeceğiz’’ dedi
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ARDAHAN HAVA DURUMU
24
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  24°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  24°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  24°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  24°C
Reklamı Geç