İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

CHP'liler tabyadaki ay yıldızı ve 'önce vatan'ı boyadılar

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz ve CHP’liler, Ramazan Tabyası mevkiinde bulunan ay yıldız ile ’önce vatan’ yazısının boyalarını yeniledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz ve CHP'liler, Ramazan Tabyası mevkiinde bulunan ay yıldız ile 'önce vatan' yazısının boyalarını yeniledi.


Ardahan il merkezinin her noktasından görülebilen, adeta şehrin simgesi haline gelen ve halk arasında 'Ay Yıldızlı Dağ' olarak bilinen Ramazan Tabyaları'na tırmanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz ve CHP'liler 'ay yıldız' ile 'önce vatan' yazılarının bulunduğu alanda temizlik ve onarım yaparak boyadı. Yılmaz ve CHP'liler boya malzemelerini Ay Yıldızlı Dağ'a sırtlarında çıkardılar.


Bütün malzemeleri sırtlarında taşıdıklarını ifade eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, “Ramazan Tabyasındayız. Burada ay yıldızın ve 'önce vatan' yazısının boyanma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hepsi solmuş durumdaydı. Ülkemiz terör ve diğer olaylarla gündeme geliyor, umuyorum bu defa iyi bir şeyle gündeme geliriz. 2 bin 500 metrelik bir alana çıktık. Suyumuzu, malzemelerimizi kendimiz taşıdık. Buradaki arkadaşların hepsi gönüllü” diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.