Esenyurt Belediye Başkanı Kadıoğlu Çıldır’da

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu Çıldır’a gelerek ziyaretlerde bulundu.

Esenyurt Belediye Başkanı Kadıoğlu Çıldır’da

27 Ağustos 2017 13:05


AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ve beraberindeki ekiple birlikte Çıldır’a gelen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural ve AK Parti Çıldır İlçe Teşkilat mensupları karşıladı.


Çıldır Belediyesinin Çıldır Gölü kenarında bulunan Belediye Sosyal tesislerinde tertip ettiği yemeğe katılan başkan Kadıoğlu’na İlçeye yapmış olduğu yatırımlardan dolayı Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu ve Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu tarafından plaket ve Çıldırlı Aşık Şenlik’in kitabı hediye edildi.


Yemeğin ardından Aşıkşenlik mahallesine geçen başkan Kadıoğlu ve beraberindeki ekip Çıldırlı Aşık Şenlik’in mezarını ziyaret ettiler.


Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu Aşıkşenlik mahallesinin yol ve kilit parke yapım işinin finanse edilmesinden dolayı, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na teşekkür etti Başkan Azizoğlu yapmış olduğu açıklamada “ İstanbul Esenyurt Belediye Başkanımız sayın Necmi Kadığolu’nun ilçemize yıllardır büyük destek vermektedir. Necmi başkanımdan önce uzun yıllar Esenyurt Belediye Başkanı görevi yapmış ve aslen Çıldırlı olan birinin ilçede çakılı tek çivisi yokken sayın başkanımın ilçemize vermiş olduğu katkı ve destekler bizleri onure etmektedir. Sayın başkanım Necmi Kadıoğlu’na şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ARDAHAN HAVA DURUMU
24
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  24°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  25°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  25°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  22°C
Reklamı Geç