Vali Bilmez Okulları denetledi

Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, İl Merkezinde Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim-öğretim veren ilk ve orta dereceli okullarda denetlemelerde bulundu.

Vali Bilmez Okulları denetledi

29 Ağustos 2017 11:31


Vali Bilmez, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala, Ardahan’da ki okulların durumunu görmek ve eksiklikleri yerinde tespit etmek amacıyla il merkezinde ki okulları denetledi.


Denetlemeleri kapsamında Vali Bilmez, Şehit İbrahim Erdoğan Sağlık Meslek Lisesi, Şehit Burak Güneş İlkokulu, Kazım Karabekir YİBO, Zübeyde Hanım Anaokulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kazım Karabekir Endüstri Meslek Lisesi, Halitpaşa Anadolu Lisesi, İnönü ilkokulu, 23 Şubat ilk ve Ortaokulu, Halitpaşa İlk ve Ortaokulu, Salim Dursunoğlu İmam Hatip Lisesi, İş Eğitim ve Uygulama Okulu, Ticaret Meslek Lisesi, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi, Rekabet Kurumu Fen Lisesi ve Kardelen Ana Okulu ile Bilim ve Sanat Merkezi ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi’ne gitti.


Okul ve merkezler ile bu okullara ait pansiyonlarda incelemelerde bulunarak not alan Vali Bilmez, Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürlerinden okulların durumu, öğrenci sayısı ve başarı oranları hakkında bilgi aldı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ARDAHAN HAVA DURUMU
20
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  20°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  21°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  21°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  21°C
Reklamı Geç