Artvin’de PTT’nin 177’nci Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri

Artvin’de, PTT’nin kuruluşunun 177.

Artvin’de PTT’nin 177’nci Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri

23 Ekim 2017 14:05

yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.


Etkinlikler kapsamında, PTT Artvin Başmüdürü Gönül Kocaman ile kurum şube birim müdürleri, Artvin Valisi Ömer Doğanay’ı makamında ziyaret etti.


PTT’nin kuruluş yıldönümü ve kurumun çalışmaları hakkında bilgi veren Kocaman, PTT’nin 177’inci kuruluş yıl dönümünü birlik ve beraberlik içinde kutlamanın büyük onurunu yaşadıklarını belirtirken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğanay ise tüm PTT çalışanlarının gününü kutladı.


PTT’nin hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler ve değişken ihtiyaçlar konusunda hizmet kalitesini sürekli yükselterek çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Vali Doğanay, “PTT, her geçen gün arttırdığı verimlilik sayesinde dikkatleri üzerine çekmeye ve halkımızın teveccühüne mazhar olmaya devam etmektedir” diye konuştu.


Ziyaretin sonunda Aksoy, PTT Genel Müdürlüğünce hazırlanan İstanbul PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğu’nu Vali Doğanay’a hediye etti.


Öte yandan etkinlikler kapsamında PTT’de işlem yaptıran 177. kişi olan Temuçin Cengiz’e PTT Başmüdürü Gönül Kocaman pul albümünü hediye etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ARTVİN HAVA DURUMU
27
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  31°C
Reklamı Geç