Artvin’e Giriş Daha da Kolaylaşacak

Artvin Belediyesi hafta sonu yoğun mesaisine İsmet Acar Bulvarı girişinde ki yolda iyileştirme çalışmalarıyla başlayarak hafta içi mesaisi başlamadan tüm çalışmalarını bitirip yolu hizmete açmayı planlıyor.

Artvin’e Giriş Daha da Kolaylaşacak

22 Ekim 2017 12:59


Yolda ki kot farkını düşürüp daha güvenli hale getirmek için başlattığı çalışmaları Türk Telekom, Çedaş ve alt yapı birimleriyle koordineli yürüterek kazıyı tamamladı. Kazı ve dolgu çalışmaları tamamlandıktan sonra sıcak asfalt serilerek yol yeniden trafiğe açılacak.


Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Türkiye’yi ve Artvin’i temsil etmek için gittiği Fransa’nın Strasbourg kentinde yapılan Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi dönüşünde yolda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Belediye Başkan Yardımcısı Aydemir Akköy’den bilgi aldı. Kocatepe, Ulaşımın önemine değinerek vatandaşların rahat ve kaliteli ulaşım sağlaması için Belediye olarak çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Kocatepe, ana yolda yapılan çalışmamanın biran önce tamamlanıp trafiğe açılmasını istedi.


Vatandaşlar yapılan çalışmadan memnun olduklarını dile getirerek kışın ve yağmurlu havalarda araçların zorlandığı bölgede iyileştirme yaptıkları için Artvin Belediyesin ve Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye teşekkür ettiler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ARTVİN HAVA DURUMU
15
°
C
Çok Bulutlu
 • Çarşamba
  Çok Bulutlu
  15°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  15°C
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  15°C
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  16°C
Reklamı Geç