İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Artvin'e Giriş Daha da Kolaylaşacak

Artvin Belediyesi hafta sonu yoğun mesaisine İsmet Acar Bulvarı girişinde ki yolda iyileştirme çalışmalarıyla başlayarak hafta içi mesaisi başlamadan tüm çalışmalarını bitirip yolu hizmete açmayı planlıyor.


Yolda ki kot farkını düşürüp daha güvenli hale getirmek için başlattığı çalışmaları Türk Telekom, Çedaş ve alt yapı birimleriyle koordineli yürüterek kazıyı tamamladı. Kazı ve dolgu çalışmaları tamamlandıktan sonra sıcak asfalt serilerek yol yeniden trafiğe açılacak.


Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Türkiye'yi ve Artvin'i temsil etmek için gittiği Fransa'nın Strasbourg kentinde yapılan Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi dönüşünde yolda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Belediye Başkan Yardımcısı Aydemir Akköy'den bilgi aldı. Kocatepe, Ulaşımın önemine değinerek vatandaşların rahat ve kaliteli ulaşım sağlaması için Belediye olarak çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Kocatepe, ana yolda yapılan çalışmamanın biran önce tamamlanıp trafiğe açılmasını istedi.


Vatandaşlar yapılan çalışmadan memnun olduklarını dile getirerek kışın ve yağmurlu havalarda araçların zorlandığı bölgede iyileştirme yaptıkları için Artvin Belediyesin ve Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'ye teşekkür ettiler.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.