MHP Artvin İl Yönetim Mazbatası’nı aldı

Artvin MHP İl Başkanı Serdar Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz gün gerçekleşen Olağan Genel Kurulu’nun ardından Artvin Adliyesi’ne giderek ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı.

MHP Artvin İl Yönetim Mazbatası’nı aldı

02 Kasım 2017 12:48


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Artvin il teşkilatının 12. olağan genel kurulunda yeniden il başkanlığa seçilen Serdar Kılınç ve yeni yönetimi mazbatasını aldı. 28 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen olağan genel kurulda yapılan seçimin ardından Artvinli MHP’liler yeni yönetim ve Serdar Kılınç’la devam dedi.


İl Başkanı Serdar Kılınç Artvin Adliyesi seçim kuruluna yeni yönetimle giderek mazbatasını aldı. İl Başkanı Serdar Kılınç yaptığı açıklamada “Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz il kongremizin ardından mazbatamızı alarak göreve başladık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile ilk toplantımızı yaparak görev dağılımımızı yapacağız. Yıllar içinde yaşanan kırgınlık ve küskünlükleri ortadan kaldırmak, tekrar kardeşlik hukukumuzu tesis etmek, birbirimizle kucaklaşmak ve birbirimize sarılmak için bu kutlu yola çıktık. Ben tekrar yönetim kuruluma ve şahsıma kongremizde destek veren delegelerimize, üyelerimize MHP camiasına ve sevenlerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda da desteklerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ARTVİN HAVA DURUMU
22
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  22°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  27°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  28°C
Reklamı Geç