İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Şavşat'ta askerler kaybolan 80 yaşındaki Sahil Dede'yi arıyor

ARTVİN (İHA) – Artvin’in Şavşat ilçesinde dün gündüz saatlerinde evden çıkarak bir daha geriye dönemeyen 80 yaşındaki Salih Dede için arama çalışması başlatıldı.

ARTVİN (İHA) – Artvin'in Şavşat ilçesinde dün gündüz saatlerinde evden çıkarak bir daha geriye dönemeyen 80 yaşındaki Salih Dede için arama çalışması başlatıldı. Arama çalışmasına askerler de katıldı.


Edinilen bilgiye göre, dün evinden "Ormana gidiyorum diyerek ayrılan Salîh Dede akşam eve dönmeyince yakınları kendisini aradı. Aramalardan netice alamayan yakınları Şavşat İlçe Jandarma Komutanlığı'na ihbarda bulundu. İhbarı değerlendiren Jandarma ekipleri ve AFAD bölgede geniş çapta arama çalışması başlattı. Konuyla ilgili açıklama yapan Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın "Bize bilgi ulaştıktan sonra bütün gücümüzle arama çalışmalarını başlattık. Şavşat güvenlik ve acil durum ekiplerinin yanı sıra il merkezinden de gelen AFAD ekipleri de arama çalışmalarına katıldı. Sonuç alıncaya kadar arama faaliyetlerimiz devam edecek" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.