Başkan Alıcık bir engelliyi daha sevindirdi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Kurtuluş Mahallesi 360 sokakta ikamet eden 60 yaşındaki Gülseren Alper’e şarjlı engelli aracı vererek hayatını değiştirdi.

Başkan Alıcık bir engelliyi daha sevindirdi

02 Ekim 2017 17:10


Diabet ve hipertansiyon hastası olan Kurtuluş Mahallesinde ikamet eden 60 yaşındaki Gülseren Alper’e Nazilli Belediyesi tarafından şarj edilebilir engelli aracını, Nazilli Belediyesi hizmet binasında Başkan Haluk Alıcık tarafından verildi.


Gülseren Alper Akülü şarj edilebilir engelli aracını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın elinden alırken çok mutlu olduğunu ifade etti. Kendisinin zor hayatını kolaylaştırmasına yardımcı olacak engelli aracına sahip olması için yardımcı olan her kese teşekkür eden Gülseren Alper “İşlerimi gerçekleştirmekte zorluk çekiyorum, bu yüzden evden dışarı pek çıkamıyordum. Başkanımızın sayesinde artık dışarıdaki işlerimi rahatça görebilecek, gezebileceğim, başkanımızdan Allah razı olsun” dedi.


Her bireyin birer engelli adayı olduğunu yineleyen Başkan Alıcık, engelli vatandaşların toplum içinde bir yeri olduğunu ve onların da toplum içinde rahatça hareket edebilmelerinin gerekli olduğunu söyledi. Başkan Alıcık, “Engelli vatandaşlara toplum içinde sahip çıkmalıyız. Onlara toplum içinde önemli ve değerli bireyler olduklarını hissettirmeliyiz. Biz Nazilli Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibinin, mağdurun, düşkünün, engellinin yanındayız. Vatandaşlarımızın dertlerinin sıkıntılarının takipçisiyiz” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

AYDIN HAVA DURUMU
29
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  31°C
Reklamı Geç