İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Alıcık bir engelliyi daha sevindirdi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Kurtuluş Mahallesi 360 sokakta ikamet eden 60 yaşındaki Gülseren Alper’e şarjlı engelli aracı vererek hayatını değiştirdi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Kurtuluş Mahallesi 360 sokakta ikamet eden 60 yaşındaki Gülseren Alper'e şarjlı engelli aracı vererek hayatını değiştirdi.


Diabet ve hipertansiyon hastası olan Kurtuluş Mahallesinde ikamet eden 60 yaşındaki Gülseren Alper'e Nazilli Belediyesi tarafından şarj edilebilir engelli aracını, Nazilli Belediyesi hizmet binasında Başkan Haluk Alıcık tarafından verildi.


Gülseren Alper Akülü şarj edilebilir engelli aracını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ın elinden alırken çok mutlu olduğunu ifade etti. Kendisinin zor hayatını kolaylaştırmasına yardımcı olacak engelli aracına sahip olması için yardımcı olan her kese teşekkür eden Gülseren Alper “İşlerimi gerçekleştirmekte zorluk çekiyorum, bu yüzden evden dışarı pek çıkamıyordum. Başkanımızın sayesinde artık dışarıdaki işlerimi rahatça görebilecek, gezebileceğim, başkanımızdan Allah razı olsun” dedi.


Her bireyin birer engelli adayı olduğunu yineleyen Başkan Alıcık, engelli vatandaşların toplum içinde bir yeri olduğunu ve onların da toplum içinde rahatça hareket edebilmelerinin gerekli olduğunu söyledi. Başkan Alıcık, “Engelli vatandaşlara toplum içinde sahip çıkmalıyız. Onlara toplum içinde önemli ve değerli bireyler olduklarını hissettirmeliyiz. Biz Nazilli Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibinin, mağdurun, düşkünün, engellinin yanındayız. Vatandaşlarımızın dertlerinin sıkıntılarının takipçisiyiz” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.