Büyükşehirden yaşlılara büyük destek

Aydın Büyükşehir Belediyesi AYBA ekipleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehirden yaşlılara büyük destek

04 Ekim 2017 09:41


Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu talimatlarıyla kurulan AYBA Hizmet Ağı Projesi, yaşlı vatandaşlara büyük bir önem veriyor. Program çerçevesinde yaşlı vatandaşları Başkan Çerçioğlu adına ziyaret eden AYBA görevlileri, selamlarını ileterek ihtiyaçlarını soruyor, gelen talepleri tek tek not ederek Başkan Çerçioğlu’na iletiyor.


Başkan Çerçioğlu’nun talimatları ile tespit edilen yaşlılar evlerinde ziyaret edilerek tepeden tırnağına kadar tüm ihtiyaçları gideriliyor. Ayrıca imkanı olmayan yaşlıların evine her gün 4 çeşit sıcak yemek götürülüyor.


Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Aydına getirmiş olduğu bu hizmetlerden oldukça memnun kaldığını belirten 75 yaşındaki Güler Günaygün; “Allah hepinizden razı olsun başkanımızdan bilakis, bizim gibi yaşlıları sevip sayıp hoş görmesi bize yetiyor.Her şeyimizi ayağımıza kadar getiriyorlar. Saçımızı kesmeye geliyorlar, Allah onu başımızdan eksik etmesin. İyi ki Özlem başkan bizim başımızda”dedi


Nurten Koyuncu ise, “Başkanımızın her işi rast gelsin, Aydını çok güzel yönetiyorsun, Aydına sahip çıkıyorsun, Yaşlılara sahip çıkıyorsun, işin kolay gelsin her şeyinden memnunuz yerden göğe kadar Allah sana hiç sıkıntı göstermesin” diye konuştu.


Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yaşlılarımızın hayatlarını kolayca sürdürebildiği “Bir uzun yaşam şehridir Aydın” diyerek, “Onlar bizlerin atalarıdır. Onlar için ne yapsak azdır. Bizim Aydınımız da gece karnı aç yatan bir tane yaşlı vatandaşımız yoktur. Tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum. Çevresinde yaşayan tüm yaşlılarımızı ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı bizlere yönlendirsinler. Gereği en iyi şekilde yerine getirilecektir” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç