Çalınana motosikletini bulana 1000 TL ödül verecek

Aydın’ın Köşk ilçesinde artan hırsızlık olayları vatandaşları tedirgin etmeye başladı.

Çalınana motosikletini bulana 1000 TL ödül verecek

06 Ekim 2017 10:39

Araba ve motosiklet hırsızlarının mekanı haline gelen ilçede dün gece bir öğretmenin motosikleti çalındı. Derslere motosikleti ile gidip gelen öğretmen çok zor duruma düştüğünü belirterek, motosikletini bulana ya da yerini polise bildirene 1000 TL ödül vereceğini açıkladı.


Dün gece motosikleti ile bir yakınına ziyarete gittiğini ve evin kapısının önüne bıraktığı motosikletin çalındığını belirten Yunus Atar, “Akrabamızda çok kısa bir işim vardı. Motosikleti park edip anahtarını yanıma alıp içeri girdim. Dışarı çıktığımda motosikletin yerinde olmadığını gördüm. Çevrede soruşturduk. İtekleyerek sokağın ilerisine kadar götürmüşler. Ardından ya bir kamyonete yükleyip ya da binip gidiyorlar. Bir zamanlar Aydın’ın en güvenli yerlerinden biri olan Köşk ilçesinin içine düştüğü duruma çok üzülüyoruz. Her yeri aradık bulamıyoruz” dedi.


Yaşadığı olaydan sonra emniyete gidip hırsızlardan şikayetçi olan Yunus Öğretmen, soysal medya hesabından da motosikletinin fotoğrafını paylaşıp “Resimdeki 09 U 6517 plakalı motorum dün akşam 21:15 sıralarında Köşk merkezde çalınmıştır. Görenlerin en yakın polis merkezine ihbar etmesi vatandaşlık görevidir. Motoru bulan ya da ihbar edenlere 1000 lira para ödülü vereceğim” ifadelerine yer verdi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

AYDIN HAVA DURUMU
31
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  31°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  33°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  34°C
Reklamı Geç