2. Gündoğan’a PTT Şubesi açıldı

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 2.

2. Gündoğan’a PTT Şubesi açıldı

04 Ekim 2017 14:14

Gündoğan Mahallesi halkının istediği ile hizmete giren PTT şubesini ziyaret etti.


2. Gündoğan Mahallesi Ergüven Caddesi üzerinde PTT Şubesi hizmet vermeye başladı. 2. Gündoğan Mahallesi halkının çok istediği PTT şubesinin 3 hafta önce açılmasıyla birlikte artık iş ve işlemler için vatandaşlar çarşıya gitmiyor. Kısa süre içerisinde PTT binasının yanına PTT Bankamatiği de koyulacak. PTT şubesinin mahallede açılmasına destek olan Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu PTT’yi ziyaret etti, daha sonra kahvede bulunan vatandaşlarla sohbet etti. Mahalle halkı da PTT şubesinin açılmasından duydukları mutluluğu ifade ederek “Daha önceden havale, EFT, Para yatırma, para çekme, fatura ödemeleri, maaş ödemeleri konusunda çarşıya gitmek zorunda kalıyorduk. Ancak şimdi ayağımıza kadar gelen hizmet sayesinde beklemeden kısa süre içerisinde işlemlerimizi görüyoruz. Başkanımız Zekai Kafaoğlu verdiği sözü tuttu, şubenin açılması için gerekli girişim ve desteklerde bulundu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.


“İhtiyacı giderdik”


Başkan Kafaoğlu “2. Gündoğan Mahallesi halkının bizden seçim zamanı 3 isteği vardı. Birincisi bankamatikti onu çözdük, düğün salonu önünde hizmet veriyor. İkincisi PTT şubesiydi açılarak hizmet vermeye başladı. Mahalle halkımız burada şehir merkezine gitmeden iş ve işlemlerini gerçekleştirecekler. 2. Gündoğan Mahallesi için ihtiyaç olan PTT şubesinin hizmete girmesinde emeği olan PTT Başmüdürü ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Mahalle halkının artık işlemlerini PTT’den yapmaları gerekiyor, onlarda açılan şubeye gerekli desteği vermeliler. Üçüncüsü de pazar yerinin üzerinin kapatılması onunla ilgili de çalışmalarımızı hızlandırdık. Mahalle halkına söz vermediğimiz bir ihtiyacı da gerçekleştirdik. NATO boru hattının geçtiği alana 800 metre uzunluğunda park yaparak mahalle için bir yaşam merkezi haline getirdik. Bütün mahalleli yaz aylarında orada oluyorlar” dedi.


2. Gündoğan Mahallesi Muhtarı Nihat Emer, “11 bin nüfuslu mahalleyiz. Başkanımız Zekai Kafaoğlu’na PTT şubesinin mahallemize kazandırılmasında destek sağladığı için teşekkür ediyoruz. Mahalle halkımızın hem PTT hem de bankamatiklerde işlem yaparak gerekli desteği yapması gerekiyor. Mahallemizde 5-6 parkımız vardı şimdi 15 parkımız oldu. Başkanımız ile mahallemiz güzelleşiyor” diye konuştu.




YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BALIKESİR HAVA DURUMU
36
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  36°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  33°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
Reklamı Geç