AK Parti yaşlıları unutmadı

1 Ekim Dünya Yaşlılar günü dolayısıyla AK Parti Balıkesir teşkilatı 70 yaşını geçmiş kadim ustaları işyerlerinde ve evlerinde ziyaret ederek ve çeşitli hediyeler vererek kutladı.

AK Parti yaşlıları unutmadı

30 Eylül 2017 17:14


AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı yaşlıları unutmadı. AK Parti İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan ve yönetim kurulu üyeleri, Dünya yaşlılar gününde Balıkesir’de 70 yaşını geçmiş ve hala işlerinin başında çalışan, Boncukçu İsmail Başaran, Şekerci Orhan Günavaran, Boyacı Aydın Kırımlı, Ayakkabıcı Palabıyık, Hasan Baba esnafı Mustafa Aşkın, İlhan Başaran, İnşaatçı Şerafettin Demiraslan, Mermerci İsmail Ocaktan, Yufka ve börek ustası Emine Yıldız, Beyaz eşyacı Aytekin Altan, Köfteci İsmail Çıkrıkçı, Niyazi Güvenoğlu’nu işyeri ve evlerinde ziyaret ederek yaşlılar günlerini ellerini öperek kutladı. Başkan Demiraslan her ziyaret ettiği yaşlı esnafa kahve ve kahve fincanı takımı hediye etti. AK Parti İl Başkanı Demiraslan ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “ 1 Ekim dünya yaşlılar günü vesilesi ile bugün 70 yaşını geçmiş ve hala çalışan kadim usta dediğimiz hemşerilerimizi ziyaret ediyoruz. Programımızın ismi de ‘Kadim Ustalara Vefa ‘ programı. Bu kapsamda ziyaretlerimiz devam edecek" dedi.


AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ziyaret ettiği işyeri ve evlerde yaşlı esnaflar tarafından hatırlanmanın verdiği sevgi ve duygu seli ile karşılandı. Ev ziyaretleri sırasında AK Parti heyetine çeşitli ikramlar sunuldu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BALIKESİR HAVA DURUMU
36
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  36°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  33°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
Reklamı Geç