Ayvalık, AIMA Müzik Festivali’ne hazır

Ayvalık Uluslararası Müzik Akademisi (AIMA), Ayvalık Belediyesi iş birliği ve Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla düzenlenecek Ayvalık Müzik Festivali 18, 19, 20 ve 21 Temmuz tarihlerinde her gün saat 20:30 gerçekleşecek.

Ayvalık, AIMA Müzik Festivali’ne hazır

17 Temmuz 2017 14:55


Bu yıl 4’üncüsü yapılacak festival, Alexander Rudin yönetimindeki AIMA Festival Orkestrası’nın 18 Temmuz’da Taksiyarhis Anıt Müzesi’nde vereceği konserle başlayacak. Konserde solist olarak yer alacak Rudin’in yanı sıra keman sanatçısı Pelin Halkacı Akın da müzikseverlerin karşısına çıkacak.


19 Temmuz günü AIMA Festival Orkestrası; viyola sanatçısı Marco Misciagna, keman sanatçısı Elif Tarakçı Akyar, viyolonsel sanatçısı Dilbağ Tokay ve kontrabas sanatçısı Onur Özkaya’ya eşlik edecek. 20 Temmuz’da Quartet konseriyle devam edecek festival, 21 Temmuz’daki Oda Müziği konseriyle son bulacak. Festivalin son konserinde ise keman sanatçıları Tolga Kulak, Ilgın Ülkü, Olgu Kalın, Eylül Umay Taş, viyola sanatçıları Emre Akman, Hüseyin Mehmetoğlu, viyolonsel sanatçıları Alexander Rudin, Nil Kocamangil, Beste Başçı, piyano sanatçıları İris Şentürker, Emre Yavuz ve kontrabas sanatçıları Onur Özkaya, İlker Cankara müzikseverlerle buluşacak.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BALIKESİR HAVA DURUMU
18
°
C
Sağnak Yağışlı
 • Salı
  Sağnak Yağışlı
  18°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  24°C
 • Perşembe
  Hafis Sağnak Yağışlı
  24°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  19°C
Reklamı Geç