Ayvalık’ta Armutçuk Gençlikspor’un coşkulu dayanışma gecesi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin başarılı kulüplerinden Armutçuk Gençlikspor’un düzenlediği birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi büyük bir coşku içinde geçti.

Ayvalık’ta Armutçuk Gençlikspor’un coşkulu dayanışma gecesi

01 Ekim 2017 12:50


Ayvalık’ta Çınar Düğün Salonu’nda gerçekleşen gecede; Ayvalık Belediye Meclis Üyesi Av. Özge Toygar, Ayvalık Belediyesi’nin eski Belediye Meclis Üyesi Yusuf Bilir, Add Başkanı Ahmet Üzgeç, Ayvalıkgücü Belediyespor’un eski yöneticilerinden Kadri Karayıldız, Ayvalıkgücü Belediyespor, Küçükköyspor Altınovaspor, Barbaros Sefaspor yöneticileriyle yaklaşık 400 sporsever hazır bulundu.


Armutçuk Gençlik Spor Kulüp Başkanı Cemal Erhanoğlu’nun öncülüğünde; kulüp yöneticileri; Mehmet Kıray, Yaşar Tın, Suat Aytimur, Savaş Özek, Tekin Kocabıçak, Hasan Çobanoğlu tarafından organize edilen gecede İzmir gecelerinin ünlü sesi Semma ve Melike ile Ayvalık sahnelerinin güçlü sesleri Çiğdem Kocabıyık ve Özgür Özgül de konuk sanatçı olarak sahne aldı


Gecede; kulüp yararına yapılan açık arttırmada en büyük ödül olan Atatürk posteri Küçüköy Spor Kulüp Başkanı Murat Güren de kaldı.


Kulübün bu yıl kazandığı kupa ve ödüllerin de sergilendiği gecede; kulübün başarılarının gözler önüne serildiği slayt gösterimi de davetliler tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.


10 Yıl Marşı ile coşkunun zirveye taşındığı birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde konuşan Armutçuk Gençlikspor’un başarılı Kulüp Başkanı Cemal Erhanoğlu, başarılarının sırrının disiplinli çalışmaktan geçtiğini vurgulayarak, yaz ayları süresince düzenledikleri Yaz Futbol Okulu’nun çalışmalarından da övgüyle bahsetti.


İlk kez düzenledikleri Yaz Futbol Okulu’nda ligdeki U11, U12, U14,U15 takımlarına ait sporcularını sıkı bir eğitime tabi tuttuklarını kaydeden Başkan Erhanoğlu, “Bu yıl ise; U16 ligine de katılıyoruz. Kulüp bünyemizde amatör takım kurmayı düşünmüyoruz. Bize bazı aileler, ‘Yaz Spor Okulu düzxenliyorsunuz, ücretsiz yapıyorsunuz. Çocuklarımıza en güzel forma ve eşofmanları alıyorsunuz bizden ücret talep etmiyorsunuz. Bu nasıl oluyor diye soruyor. Kulübümüz bünyesindeki sporcuların aileleri aylık ücret ödemek istiyorlar. Ama biz almıyoruz. Tüm bunların ücretsiz olmasının en büyük nedeni Ayvalık Belediye Başkanımız Sayın Rahmi Gençer’dir. Sayın Belediye Başkanımızın bizlere çok büyük katkısı bulunuyor.” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BALIKESİR HAVA DURUMU
34
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  34°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  33°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  33°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  33°C
Reklamı Geç