Burhaniye Ticaret Odası kalite testinden başarı ile geçti

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Ticaret Odası, Türk Loydu tarafından gerçekleştirilen iki ayrı başlıktaki kalite denetiminden başarıyla geçti.

Burhaniye Ticaret Odası kalite testinden başarı ile geçti

30 Eylül 2017 13:15

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Revizyon Denetimi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi Sistemi (MMYS) Denetimi Türk Loydu Denetçileri Haluk Ali Güneş ve Ayşenur Atay tarafından gerçekleştirildi.


Türk Loydu Denetçilerinden Haluk Ali Güneş, Burhaniye Ticaret Odası’nın sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi için Belge Yenileme ve Geçiş Tetkikinin yapılarak ISO 9001:2015 standardına göre çalışmaların uygun yürütüldüğünü belirlediklerini anlattı. Güneş, ”ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Revizyonlu Belgesi’ni almanız hususunda raporumuzu ileteceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.


Türk Loydu Denetçisi Ayşenur Atay ise, "ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelendirme Tetkiki neticesinde; Burhaniye Ticaret Odası’nın standarda uygun sistemi kurduğu ve istenilen düzeye geldiği görülmüş olup belge almaya hak kazandığı raporlanmıştır" dedi. Ticaret Odası Meclis başkanı Mustafa Aysel de, ”Türk Loydu’ndan almış olduğumuz ISO 9001:2015 Revizyonlu Kalite Yönetim Sistemi Belgemiz ve TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Belgemiz ile 5 yıldızlı Akredite oda olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. İSO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi, Üyelerimize Verdiğimiz Hizmetin Kalitesini Artıracaktır. Üyelerimizin taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini müşteri memnuniyet sistemi kapsamında ele alarak, Odamızı, çalışma alanımızdaki ticaret ve sanayiyi geliştirmeye çalışıyoruz. Odamızın tüm faaliyetleri için etkin ve verimli bir şikayet ele alma sürecinin kurulumu ve geliştirilmesi için rehberlik sunan ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi ile Üyelerimize daha iyi bir hizmet sunarak fayda sağlamayı hedefliyoruz. Almış olduğumuz bu belge ile Odamızın saygınlığını, memnuniyetsizlikleri giderme yeteneğini artırırken, üyelerimizin geri bildirimlerine dayanarak hizmet kalitesini iyileştirilmesine katkı sunulacaktır" dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BALIKESİR HAVA DURUMU
12
°
C
Yağmurlu
 • Pazartesi
  Yağmurlu
  12°C
 • Salı
  Yağmurlu
  7°C
 • Çarşamba
  Karla Karışık Yağmurlu
  7°C
 • Perşembe
  Karla Karışık Yağmurlu
  6°C
Reklamı Geç