Büyükşehir “Başkan Sizinle” ile vatandaşa dokunuyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren “Başkan Sizinle” ekipleri ulaşılmadık mahalle, dokunulmamış insan bırakmıyor.

Büyükşehir “Başkan Sizinle” ile vatandaşa dokunuyor

29 Eylül 2017 17:40

İlk olarak vatandaşların ihtiyaçlarını tespit eden ekipler, ikinci ziyaretlerde ise vatandaşların sorunlarını gidermeye çalışıyor.


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren “Başkan Sizinle” ekipleri Balıkesir’i karış karış gezerek vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek sorunlara çözümlerde üretiyor. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u temsilen vatandaşların ayağına giden ekipler Kocaavşar, İvrindi kırsal ve merkez mahallelerde vatandaşlarla görüştüler. İlk olarak vatandaşların ihtiyaçlarını tespit eden ekipler, ikinci ziyaretlerinde ise vatandaşların sorunlarını gideriyor. Ekipler yatalak hastalar için bazı evlere hasta yatakları kurdu. Erzak ve diğer malzemeler, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un selamı ile vatandaşlara teslim edildi. Başkan Uğur’a ve ekiplere desteklerinden ötürü teşekkür eden vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduklarını söylediler.


Başkan Uğur’a teşekkür eden Kızıklı Köyü sakinlerinden Engin Efe ise, “Yatalak hastamız var. Büyükşehir’den yardım istedik. Bize hemen dönüş yapıldı. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Edip Uğur’a teşekkür ederiz. Allah başkanımızdan razı olsun” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BALIKESİR HAVA DURUMU
17
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  17°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  19°C
 • Cumartesi
  Yağmurlu
  19°C
 • Pazar
  Kuvetli Sağnak Yağışlı
  18°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç