Edremit’e yeni bir z-kütüphane daha yapılacak

Balıkesir’in Edremit ilçesinde hayırseverlerin desteği ile yapılan Z-Kütüphane sayısı her geçen gün artıyor.

Edremit’e yeni bir z-kütüphane daha yapılacak

04 Ekim 2017 12:42


Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ile Edremit’in önde gelen işadamlarından Himmet Bora ve çalışma arkadaşı AK Parti İlçe Başkanı Metin Örkçü ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gelerek Z-Kütüphane protokolünü birlikte imzaladı.


Yapılan protokolle Edremit İlçesi Altınoluk Mahallesinde bulunan Necmi Şahin İlkokulu’na yapılacak olan Z-Kütüphaneden 315 öğrenci 19 öğretmen ve veliler yararlanabilecek. 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması ile birlikte yapılması planlanan Zeki Bayram ve Himmet Bora Z-Kütüphanesi ismi verilecek.


Protokolün imzalanmasından sonra Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesine geçilerek yapımı devam eden Z-Kütüphane ve bilgileri daha sonra kamuoyu ile paylaşılacak olan yeni bir proje ile ilgili incelemelerde bulunuldu.


Edremit’teki Z-Kütüphane sayısı imzalanan protokolle sekize ulaşacak. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç hayırseverlere çağrıda bulunarak; “İlçemizde Z-Kütüphanesiz okulumuz kalmasın. Hayırseverlerimiz, isimlerini istedikleri taktirde yaptırmış oldukları kütüphanelere vererek, bu isimlerini ölümsüzleştirilebilirler.”dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BALIKESİR HAVA DURUMU
34
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  34°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  33°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  33°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  33°C
Reklamı Geç