İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Muhtarlardan tam not

Altıeylül ve Kasaplar Mahallesinin de yapılan meydanı ve yol çalışmalarını, Başkan Kafaoğlu Kırsal mahalle muhtarları ile birlikte inceledi.

Yapılan çalışmalara muhtarlar tam not verdi.


Altıeylül Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü Altıeylül ve Kasaplar Mahallesinde devam eden kilit parke taşı ve kaldırım düzenlemelerinde sona yaklaşırken, Başkan Zekai Kafaoğlu Kasaplar Mahallesi Muhtarlığının önünde bitimine az kalan çalışmaları yerinde inceledi. Kafaoğlu ekiplerden bilgi aldı, muhtarlık çevresine yapılacak meydan düzenlemesini inceledi. Başkan Kafaoğlu'nun ziyareti esnasında Kasaplar Mahallesi Muhtarı Gönül Başçivi ile birlikte kırsal mahalle muhtarları da yer aldı.


“Muhtarlar, Başkanımızın Her zaman yanındayız”


Kasaplar Mahallesi Muhtarı Gönül Başçivi “Mahallemize yapılan hizmetlerden çok memnunuz, mahalle sakinleri de aynı şeyi söylüyorlar. Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu'na ve ekibine teşekkür ediyorum, başkanımın her zaman yanındayız” dedi.


Yapılan çalışmaları Başkan Kafaoğlu ile birlikte inceleyen Tayyipler Mahallesi Muhtarı Selahattin Özçelik, Turnalar Mahallesi Muhtarı Raşit Zengin ve Taşpınar Mahallesi Muhtarı Galip Çakmak da yaptıkları açıklamada, "kırsalda yapılan çalışmaları biliyoruz şehir merkezindeyken Kasaplar Mahallesi'nde devam eden çalışmaları da görmek istedik. Başkanımızı hem kırsala hem merkeze eşit bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Kendisine başarılar diliyoruz” şeklinde konuştular.


“Hizmet etmeye devam ediyoruz”


Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da inceleme sırasında yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Hedefimiz mahallelerimizi güzelleştirmek. İnsanların oturduğu yerlerde mutlu ve huzurlu olmaları son derece önemli. Yapılan çalışmaları yerinde inceliyoruz. Asfaltları kaldırıyoruz, estetik kilit parke taşı yapıyoruz, kaldırımları düzenliyoruz. Çardaklı mevkiine de meydan olarak yeniden elden geçiriyoruz. İnsanlarımızın konforlu yaşamalarını istiyoruz. Buradaki çalışmalar 1-2 gün içinde tamamlanacak. Biz çalışmaları incelerken kırsal mahalle muhtarlarından Tayyipler Mahallesi Muhtarı Selahattin Özçelik, Turnalar Mahallesi Muhtarı Raşit Zengin, Taşpınar Mahallesi Muhtarı Galip Çakmak da bizlere eşlik ettiler ve merkezdeki çalışmaları da onlar da görmüş oldular. Kırsal mahallelere çok parke taşı yaptık, çocuk oyun grupları yaptık. Muhtarlarımız hizmetlerden memnunlar. Durmak yok yola devam. Şehrimize hizmet etmeye, şehrimiz insanlarını kucaklamaya devam edeceğiz” şeklinde ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.