Bartın Üniversitesi akademisyenlerinden ISVET 2017’ye destek

Bartın Üniversitesi öğretim görevlileri, Başkent Üniversitesi tarafından düzenlenen 2’nci Uluslararası Yükseköğretimde Mesleki Eğitim ve Öğretim Sempozyumuna (ISVET 2017) sundukları bildirilerle ile destek verdi.

Bartın Üniversitesi akademisyenlerinden ISVET 2017’ye destek

14 Ekim 2017 16:01


Kahramankazan Belediyesi ve Başkent Üniversitesi işbirliği ile bu yıl ikincisi düzenlenen “2. Uluslararası Yükseköğretimde Mesleki Eğitim Sempozyumu’na Bartın Üniversitesi de katkı sundu. 12-14 Ekim gerçekleştirilen sempozyuma Bartın Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon Programından Öğretim Görevlisi Doktor Timuçin Bardak ve Öğretim Görevlisi Kadir Kayahan, Peyzaj ve Süs Bitkileri Programından Öğretim Görevlisi Veli Koca, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programından Öğretim Görevlisi Yahya Akkaya ve Öğretim Görevlisi Özkan Avcı ile Gemi İnşaatı Programından Öğretim Görevlisi Sabri Alkan katıldı. Bartın Üniversitesi Öğretim Görevlileri sempozyuma sundukları toplamda 10 uluslar arası bildiri ile destek verdi.


3 gün süren sempozyuma yurt içi ve yurt dışından yerli ve yabancı çok sayıda akademisyen katıldı. ‘Üniversite, Sektör ve Yerel Yönetimlerin Mesleki Eğitim ve Öğretimdeki Rolü ve İşbirlikleri’ temasında işlenen sempozyumda mesleki eğitim ve öğretimle ilgili konularda masaya yatırıldı. Sempozyuma Başkent Üniversitesi Kahramankazan Meslek Yüksekokulu ev sahipliği yaptı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BARTIN HAVA DURUMU
29
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  33°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  31°C
Reklamı Geç