Öğretmen ve öğrencilerin çektiği kısa film, birinci oldu

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen EBA Kısa Film Yarışmasında birincilik Bartın Bilim ve Sanat Merkezi’ne geldi.

Öğretmen ve öğrencilerin çektiği kısa film, birinci oldu

21 Ekim 2017 17:50


"Değerler Eğitimi" temasıyla Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmada, öğretmen kategorisinde, Bartın Bilim ve Sanat Merkezi Öğretmeni Ertuğrul Demir’in yönetmenliğini yaptığı, Emrah Bilge Merdivan’ın senaryosunu yazdığı "Cam Duvarlar" adlı kısa film birincilik ödülüne layık görüldü.


Aile içi iletişimsizliği konu alan film, bireylerin aynı mekanda birbirlerine yabancılaşmalarıyla yükselen duygu geçirmez cam duvarların ancak yeniden tanışmakla kırılabileceği mesajını duygusal bir atmosferde izleyicisine veriyor. Bartın Bilim ve Sanat Merkezi’nin kendi imkanlarıyla çekilen kısa filmin oyucuları da Bilim ve Sanat Merkezi Müdür Yardımcısı Halit Hezer, Köksal Toptan Lisesi Coğrafya Öğretmeni Sündüs Hezer, ve Kültür Merkezi öğrencilerden Zeynep Acar ve Kıvanç Karaüzüm oldu.Yarışma birincilerine yakın ilgi


Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir ve Özel Eğitim Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Temel Yüksel, yarışmada birinci olan Bartın Bilim ve Sanat Merkezi öğretmen ve öğrencilerini İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda ağırladı. Kısa film yarışmasında birincilik elde eden öğrencilerle yakından ilgilenen Yaşar Demir öğretmenlerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BARTIN HAVA DURUMU
29
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazar
  Kuvetli Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  27°C
 • Salı
  Çok Bulutlu
  29°C
Reklamı Geç