Bakan Ağbal Bayburt’ta vatandaşlarla bayramlaştı

BAYBURT (İHA) – Maliye Bakanı Naci Ağbal, memleketi Bayburt’ta vatandaşlarla bayramlaştı.

Bakan Ağbal Bayburt’ta vatandaşlarla bayramlaştı

01 Eylül 2017 19:39


Maliye Bakanı Naci Ağbal, memleketi Bayburt’ta Zahit Mahallesi’ndeki mahalle odasında organize edilen programda vatandaşlarla bayramlaştı. Ağbal yaptığı konuşmada, “Birçok sıkıntıyla karşı karşıya kaldık ama milletçe birlik ve beraberlik içinde bunların hepsinin üstesinden geldik. Bu açıdan sıkıntılar yaşamış olmakla birlikte bu şerden hep beraber hayır çıkarttık. Sağduyuyu, birlik ve beraberliği aramızda kalıcı bir şekilde tesis ettik. Gerek içerideki terör örgütleri, gerek dışarıdaki şer odakları bu sıkıntıları bize yaşatırken, bu millete diz çöktüreceklerini düşündüler, umdular ama yine Allah’a şükrediyoruz ki Çanakkale ruhu bu topraklarda hiç ölmemiş. Bu da bizi burada dipdiri tutan adeta birliğimizin çimentosu" dedi.


Terörle mücadelede ve 15 Temmuz’da şehit olanlara Allah’tan rahmet dileyen Ağbal, "Şunu herkes bilsin ki bu millet çok güçlü. Bu milleti yedi düveli gelse Allah’ın izniyle kahramanlarımız olduğu sürece hiçbir şekilde sırtını yere getiremez" diye konuştu.


Programa Vali Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, eski bakanlardan Ülkü Gökalp Güney, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Zahit Mahallesi Muhtarı Mahmut Orun ve vatandaşlar katıldı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BAYBURT HAVA DURUMU
9
°
C
Karla Karışık Yağmurlu
 • Cumartesi
  Karla Karışık Yağmurlu
  9°C
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  15°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  15°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  19°C
Reklamı Geç