Bakan Ağbal Kaleardı Şehir Parkı’nda incelemelerde bulundu

Bir yıl önce projesi hakkında, "Sabırsızlıkla bitmesini bekliyoruz" diyerek heyecanını dile getiren Maliye Bakanı Naci Ağbal, 1 yıl içerisinde tamamlanan Kaleardı Şehir Parkı’nı inceledi.

Bakan Ağbal Kaleardı Şehir Parkı’nda incelemelerde bulundu

23 Ekim 2017 12:28


Aynı heyecan ve memnuniyeti yine dile getiren Bakan Ağbal, Bayburt’a böyle bir eser kazandırdığı için Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş’i tebrik ederek hizmete açılmasını da heyecanla beklediğini bildirdi.


İdari binalar, sosyal ve sportif tesislerden kameriyelere, altyapı çalışmalarından ağaçlandırmalarına, ışıklandırmadan çevre düzenlemesine, yürüyüş yollarından bisiklet yollarına birçok çalışmanın tamamlandığı Kaleardı Şehir Parkı’nda beraberindeki heyetle birlikte incelemede bulunan Bakan Ağbal, Başkan Mete Memiş ve yetkililerden bilgi aldı.


Bir süre daha park içerisinde gezen Bakan Ağbal’a Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Ak Parti İl Başkanı Fatih Yumak, Belediye Başkan Yardımcılar ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BAYBURT HAVA DURUMU
10
°
C
Karla Karışık Yağmurlu
 • Cumartesi
  Karla Karışık Yağmurlu
  10°C
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  15°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  15°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  19°C
Reklamı Geç