Başkan Memiş, üniversite öğrencileri ile bir araya geldi

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş Bayburt Üniversitesi Öğrenci Konseyi ve Değişim ve Gelişim Topluluğu tarafından düzenlenen söyleşi programında üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.

Başkan Memiş, üniversite öğrencileri ile bir araya geldi

18 Ekim 2017 16:52

Öğrencilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Memiş Bayburt’ta tamamlanan ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verdi.


Projelerin İmalatı Son Hız Devam Ediyor


Öğrencilere, tamamlanan alt yapı çalışmalarından devam eden yol ve kaldırım yapım çalışmalarına, Bayburt’un önemli bir sıkıntısını çözecek olan otopark projelerinden 50 bin metre kare alanda yapımı süren Kaleardı Şehir Parkı’na, Bayburt’u tarım ve hayvancılık alanında bölgesinin yıldızı haline getirecek olan Tarım Yerleşkesi projesinden belediyeye büyük gelir sağlayacak olan Güneş Enerjisi Santraline kadar birçok önemli konuda bilgi veren Belediye Başkanı Memiş 2018 yılı itibariyle Bayburt’un çok daha güzel bir şehir olacağını belirtti.


Şeref-il Mekân Bil Mekin


Sosyal belediyecilik alanında yapılan çalışmalara da değinen Başkan Mete Memiş Bayburt Belediyesi olarak şehri imar ediyorken insanları da ihmal etmemek anlayışında olduklarını söyleyerek Bizim kültürümüz bize diyor ki ‘’Şeref-il mekân bil mekin ‘’yani bir mekân şerefini orada yaşayanlardan alır. Bunun için de sizler bizim için önemlisiniz. Sizlere hizmet etmek bizim vazifemiz diye konuştu. Söyleşinin ardından öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çekilen Başkan Memiş’e günün anısına Bayburt Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Mehmet Akif Kacır tarafından plaket takdim edildi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BAYBURT HAVA DURUMU
24
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  24°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  29°C
Reklamı Geç