Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş:

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, 30 Ağustos Zafer Bayramının 95.

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş:

29 Ağustos 2017 09:31

Yıl Dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.


Bu büyük zaferin tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirten Başkan Memiş mesajında şu ifadelere yer verdi.


“Aziz vatanımız ve milletimizin güvenliği için gözünü kırpmadan şehit ve gazi olan kahramanlarımızın emanetlerine kararlılıkla sahip çıkacağız. Onlar yüce milletimizin en değerli varlıklarıdır. Bugün bizler de onların mirasçısı olarak Türkiye Cumhuriyeti’ni en ileri seviyeye götürmek için tüm gücümüzle çalışmalıyız.


Milli mücadelemizin en zor dönemi olan Büyük Taarruzda milletimiz, askeri yetenek ve gücünü büyük millet olmanın kabiliyetlerini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir. Milletçe elde ettiğimiz başarılar ve ülkemizin geldiği seviye, yolumuzun açık olduğunun en önemli göstergesidir. Büyük hamleler gerçekleştiren ülkemiz geleceğe umutla bakmakta ve güvenle yoluna devam etmektedir.


Bu duygu düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyor, yüce rabbimizden aziz şehitlerimize rahmet gazilerimize uzun ve sağlıklı ömürler vermesini niyaz ediyorum.”




YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BAYBURT HAVA DURUMU
8
°
C
Çok Bulutlu
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  8°C
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  10°C
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  10°C
 • Pazar
  Yağmurlu
  8°C
Reklamı Geç