İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Vali Pehlivan, Arpalı Beldesi'nde incelemelerde bulundu

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan Arpalı Beldesi’nde incelemelerde bulundu.

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan Arpalı Beldesi'nde incelemelerde bulundu. Arpalı Belediye Başkanı Şadi Terzi tarafından karşılanan Vali Pehlivan, Cuma namazı sonrasında vatandaşlarla bir araya gelerek ihtiyaç ve talepleri dinledi.


Vali Pehlivan, Arpalı merkezindeki ziyaretleri sonrasında Şehit Polis Özel Harekat Ömür Erbay Spor Kompleksinde incelemelerde bulunarak Başkan Terzi'den bilgiler aldı. Vali Pehlivan buranın ardından Arpalı Kız Kur'an Kursu'nu ziyaret etti. Kurs hakkında idarecilerden bilgiler alan Vali Pehlivan, Kur'an eğitimlerini sürdüren öğrencilerle sohbette bulundu, taleplerini dinledi ve başarılar diledi.


Arpalı'daki incelemelerine Belediye Başkanlığı ziyaretiyle devam eden Vali Pehlivan, Başkan Terzi ile birlikte bölgede Karayolları tarafından yapımında devam edilen Araklı bağlantı yolu hakkında tespit ve değerlendirmelerde bulundu. Vali Pehlivan burada yaptığı değerlendirmeler sonrası çalışmaların bir an önce tamamlanarak yolun hizmete açılması için Karayolları ve yüklenici firma yetkililerine talimat verdi. Vali Pehlivan'ın Arpalı Beldesi'nde ki ziyaret ve incelemelerinin son durağı Arpalı Aile Sağlığı Merkezi oldu. Merkezde bir takım incelemelerde bulunan Vali Pehlivan, Aile Hekiminden çalışmaları hakkında bilgiler alıp, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.


Vali Ali Hamza Pehlivan'a ziyaret ve incelemeleri sırasında Arpalı Belediye Başkanı Şadi Terzi ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit eşlik etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.