İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Yalçın, futbolcular ve takım yöneticileri ile bir araya geldi

Bilecik’in Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Pazaryerispor futbolcuları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Bilecik'in Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Pazaryerispor futbolcuları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.


Düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Muzaffer Yalçın, sporun önemine değindi. Yalçın, “İlçemizin gururu Pazaryerisporlu futbolcularla ve teknik heyetle yönetim kurulu üyelerimizle bir araya gelip, istişarelerde bulunduk. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. Pazaryerispor'a bundan sonraki maçlarında centilmenlik içinde huzur ortamı ile ünlü olan Pazarcığımıza yakışır müsabakalarda mücadele etmesi gerektiğini ve ilçemizi başarılı bir şekilde temsil edeceklerine inancımızın tam olduğunu hangi skor olursa olsun ben kulüp başkanı olarak yönetim kurulu üyelerimiz ve ilçe halkı olarak her zaman tam destek vereceğimizi söyledik. Futbolcu kardeşlerimiz ve teknik heyet bu sözlerimizi ilke olarak kabul ettiklerini ve ilçemize yakışır mücadeleyi ve centilmenliği göstereceklerini söylediler. Allah yar ve yardımcıları olsun, başarıları daim olsun” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.