İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Bilecik adına önemli ziyaret

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı ziyaret etti.

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal'ı ziyaret etti.


Gerçekleştirilen ziyarette; Yenişehir-Bilecik yolunun yapım çalışmaları başta olmak üzere Bilecik'e ilişkin birçok konu görüşüldü. Belediye Başkanı Selim Yağcı, gerçekleştirilen ziyaret ile Bilecik adına önemli bir ziyaret olduğunu belirterek; ''Bugün ilimizin köklü sorunu haline gelen Yenişehir-Bilecik yolu ve devamında yapılacak olan Bursa yolunu Eskişehir yoluna bağlayacak çevre yolu projesi başta olmak üzere yol sorunlarımızın çözümü ve Yenişehir yolunun bir an önce tamamlanması ve diğer sorunların çözümünde mutabakat sağladık,şehrimize hayırlı olsun. Katkıları sebebiyle valimize, vekilimize, il başkanımıza ve genel müdürümüze teşekkür ediyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.