Bozüyük’te alt yapı çalışmaları devam ediyor

Bozüyük Belediyesi yağmur suyundan kaynaklanan su taşkınlıklarının önüne geçmek amacıyla gerçekleştirdiği drenaj hattı çalışmalarını sürdürüyor.

Bozüyük’te alt yapı çalışmaları devam ediyor

06 Ekim 2017 16:02


Yaz sezonunu yoğun bir çalışma temposuyla geçiren Bozüyük Belediyesi, ilçenin birçok bölgesinde aynı anda çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri bir yandan birçok cadde ve sokakta asfalt ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam ederken, bir yandan da şiddetli yağışlarda vatandaşların yağmur ve kar sularından zarar görmemeleri için yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarını gerçekleştiriyor. Çalışmaları yakından takip eden Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı çalışma alanlarını ziyaret ederek incelemelerde bulunuyor, görevli personelden bilgi alıyor ve Su Kanalizasyon Müdürlüğü personeli ile toplantılar gerçekleştiriyor. “Ekiplerimizle birlikte devam eden çalışmalarımızı titiz bir şekilde yürütüyoruz” diyen Başkan Bakıcı “Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için yapılan alt yapı çalışmaları ilçenin her alanında farklı yoğunluklarla devam ediyor. Yürüttüğümüz alt ve üst yapı çalışmaları her gün büyüyen Bozüyükümüzün gelişimi için önemli. Bizim asli görevimiz halkımız için hizmet. Bizler Bozüyük’e yakışır işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.


Bozüyük Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından 4 Eylül Mahallesinde Yaşar Doğu Caddesi, Halide Edip Adıvar Caddesi, Yunus Nadi Caddesi ve 869’uncu Sokak’ta toplamda 1300 metre yağmur suyu tahliye kanalı ve hattı çalışması tamamlandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BİLECİK HAVA DURUMU
27
°
C
 • Perşembe
  27°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
Reklamı Geç