Dikilen binlerce ardıç fidanı ile Bilecik yeşillendiriliyor

Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından her gün gerçekleştirilen çalışmalar ile Bilecik’in yeşilliği arttırılmaya devam ediliyor.

Dikilen binlerce ardıç fidanı ile Bilecik yeşillendiriliyor

05 Ekim 2017 17:47


Şehrin her bir noktasında gerçekleştirdiği yenileme, bakım ve düzenleme çalışmaları ile faaliyetlerini sürdüren Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin güzel bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.


Kayı Boyu Anıtı çevresinde 5 bini aşkın ardıç toprakla buluştu


Şehrin birçok noktasında faaliyet gösteren Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma kapsamında Ankara- İstanbul karayolu üzerinde bulunan Kayı Boyu Anıtı peyzaj çalışmaları kapsamında 5 bini aşkın yayılıcı ardıç fidanı, toprakla buluşturdu. Başta şehir dışındaki misafirlerin uğrak noktası olan ve fotoğraf karelerine taşınan Kayı Boyu Anıtı çevresindeki peyzaj çalışmaları ile Bilecik’in yeşil oranı artmış oluyor.


Öte yandan gerçekleştirdiği çalışmalar ile vatandaşların memnuniyetini kazanan Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin birçok noktasında binlerce fidanı toprakla buluşturacak.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BİLECİK HAVA DURUMU
14
°
C
Sağnak Yağışlı
 • Cumartesi
  Sağnak Yağışlı
  14°C
 • Pazar
  Yağmurlu
  9°C
 • Pazartesi
  Yağmurlu
  9°C
 • Salı
  Yağmurlu
  4°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç