İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, Cumhuriyet Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı açılışına katıldı

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bilecik’in Osmaneli İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı açılışına katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, Cumhuriyet Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı açılışına katıldı

06 Ekim 2017 11:10


Açılışa Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.


Açılışta konuşma yapan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Osmaneli ilçesinde özel eğitim sınıflarını faaliyete geçirmekten dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek, “Hiçbir öğrencimizi, hiçbir çocuğumuzu eğitim hakkından mahrum bırakmamalıyız. Her öğrencimizin eğitimle kazanacağı bir şeyler mutlaka vardır. Eğitimde feda edilebilecek tek bir fert yoktur ilkesiyle hareket ediyorlar ve toplumumuzda çeşitli bakımlardan dezavantajlı olan öğrencilerimizi, sosyal hayata adapte edebilmek, onların kendilerini tanımalarına ve geliştirebilmelerine imkan sağlamak, en iyi şartlarda eğitim almalarını temin etmek için gayret gösteriyorlar. Açılışı yapılan Özel Öğretim Sınıflarının Osmaneli ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BİLECİK HAVA DURUMU
20
°
C
Hafis Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  Hafis Sağnak Yağışlı
  20°C
 • Cuma
  Yağmurlu
  12°C
 • Cumartesi
  Yağmurlu
  12°C
 • Pazar
  Sağnak Yağışlı
  16°C
Reklamı Geç