Osmaneli, 8. Van Turizm Fuarında ilgi odağı oldu

Bilecik’in Osmaneli ilçesini Ortadoğu’ya tanıtmayı amaçlayan Osmaneli Belediyesi, yöresel ürünleriyle birlikte Van’da gerçekleştirilen 8.

Osmaneli, 8. Van Turizm Fuarında ilgi odağı oldu

03 Ekim 2017 12:57

Van Turizm Fuarına katıldı.


Ülkeden 35 ilin ilçeleriyle birlikte katıldığı bu büyük fuarda kurulan stand Ortadoğu ülkelerinin, özellikle de İranlı turistlerin ilgi odağı oldu. İranlı turizm ve seyahat firmaları tarafından Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde üretilen hediyelik ürünler İranlı turizm ve seyahat firmaları tarafından İran’a pazarlanacak. Ayrıca Türkiye’ye İranlı turist getiren İran turizm firmaları Osmaneli Şifalı İçmeler Tesislerini, konaklamalı paket turları arasına aldılar.


Bu gelişmeler üzerine fuarda yer alan Osmaneli Belediyesi standını Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, ziyaret ederek işbirliği için Osmaneli Belediyesi’ni ziyaret etti. Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ise fuarla ilgili yaptığı açıklamada, “8.Van Turizm Fuarı’na BEBKA destekleriyle katıldık. Amacımız turizmde çok büyük değer olan Osmaneli ilçemizi tanıtmaktı. Turizmde, alt yapıda hızla yol kat ettik. En büyük sorun olan konaklama sorununu çözdük. Tarihi Çarşı’yı canlandırıp, müzeleri 2018’de açtığımızda çok daha iyi konuma geleceğiz. Osmaneli, tanıtımı sonuna kadar hak eden bir ilçedir” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BİLECİK HAVA DURUMU
28
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  32°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Pazartesi
  Sıcak
  35°C
Reklamı Geç