Yeni projeler için bir araya geldiler

Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Bozüyüklü iş adamları Bozüyük’te hayata geçirilecek yeni projeler için bir araya geldi.

Yeni projeler için bir araya geldiler

10 Kasım 2017 17:56


Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman’ın öncülüğünde Bozüyük Ticaret ve Sanayii Odası’nın toplantı salonunda Ar-Ge ve Proje konulu bir toplantı düzenlendi. Toplantıya Kaymakam Hasan Yaman, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, TSO Başkanı Buğra Levent, TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Bilecik İş-Kur Müdürü Ayhan Tozan, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Levent Susam ve Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli katıldı. Özellikle BEBKA destekleri hakkında görüşmelerin yapıldığı toplantıda nitelikli eleman yetiştirmek için BEBKA destekli tesis yapılması, proje yazılması ve aynı zamanda belediyenin üstlendiği engelsiz yaşam merkezi hakkında görüşülerek fikir alış verişinde bulunuldu.


Toplantı bitiminde kısa bir açıklama yapan Başkan Bakıcı, “Kaymakamımız Hasan Yaman öncülüğünde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleriyle Ar-Ge ve Proje konulu toplantımızı gerçekleştirdik. Güçlü Bozüyük İçin Çalışıyoruz” dedi.


Toplantının ardından Kaymakam Yaman, Başkan Bakıcı ve beraberindekiler öğle yemeğine geçerek görüşmelere burada devam ettiler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BİLECİK HAVA DURUMU
12
°
C
Yağmurlu
 • Pazartesi
  Yağmurlu
  12°C
 • Salı
  Yağmurlu
  10°C
 • Çarşamba
  Karla Karışık Yağmurlu
  10°C
 • Perşembe
  Kar Yağışlı
  2°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç