Adilcevaz Belediyesi'nden Bilgilendirme Toplantısı

Bitlis’in Adilcevaz Belediyesi, ilçenin sosyal, kültürel, ekonomik, çevre ve alt yapı gibi sorunlarının çözümüne yönelik bilgilendirme toplantısı…

Adilcevaz Belediyesi'nden Bilgilendirme Toplantısı

06 Şubat 2015 10:58

Bitlis’in Adilcevaz Belediyesi, ilçenin sosyal, kültürel, ekonomik, çevre ve alt yapı gibi sorunlarının çözümüne yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
2014 yılı faaliyet raporu ve 2015 yılı uygulanacak olan projeler hakkında halkı bilgilendiren Başkan Necati Gürsoy, yapılacak olan çalışmalarla Adilcevaz’ı hak ettiği konuma getireceklerini söyledi. Amaçlarının belediyenin yaptığı çalışmaları vatandaşlara anlatmak ve onların görüşünü almak olduğunu ifade eden Başkan Gürsoy, "Bundan 35 yıl önce şevkle, heyecanla başladığımız hizmetleri, belediye başkanlığım döneminde de arttırarak devam ettireceğiz. Belediye olarak ilçemizde ne yaptık, neler yapacağız, bunları sizlere anlatmak için sizler uygun görürseniz bundan böyle iki, üç ayda bir böyle toplantılar yapmak istiyoruz. Bizim amacımız sizlere ve Adilcevaz’a hizmet ederek ilçemizi hak ettiği en güzel yere getirmektir. Bizler projelerimizi hazırlıyoruz ve ilçemizde gereken çalışmaları yapmaya devam edeceğiz" dedi.
Başkan Gürsoy, daha sonra belediyenin yaptığı ve yapacağı faaliyetler hakkında vatandaşları bilgilendirdi.
Toplantıya konuşmacı olarak katılan Ziraat Mühendisi Suat Yılmaz, ilçede uygulanacak olan tarım ve kapama ceviz bahçesi projeleri hakkında, Ziraat Mühendisi Fırat Kaya ise Serada Aşılı Ceviz Yetiştiriciliği Projesi hakkında vatandaşlara bilgiler verdiler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BİTLİS HAVA DURUMU
29
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  29°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  30°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  30°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  30°C
Reklamı Geç