İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay: “Konunun takipçisi olacağız”

Bolu’da taciz iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik’in partiden ihraç edildiği açıklandı.

Bolu'da taciz iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik'in partiden ihraç edildiği açıklandı.


Bolu'da, bir akrabasının evine götürdüğü Tuğba D. İsimli kadını taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Bolu'nu Mudurnu İlçesi Taşkesi Beldesi Belediye Başkanı Saim Çevik'in partiden ihraç edildiği duyuruldu.


Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yayınlayan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, dün akşam saatlerinde Saim Çevik'in disiplin kuruluna kesin ihraç talebiyle sevk edildiğini ve alınan kararla ihraç edildiğini söyledi.


Doğanay açıklamasının devamında şunları kaydetti:


“AK Parti misyonuyla örtüşmeyen ve partimiz davasına halel getirecek hiçbir isimin partimiz bünyesinde yer alması mümkün değildir. Adli makamlara intikal eden konunun bundan sonrada takipçisi olacağımızı belirtir kamuoyuna saygı ile duyururuz.”

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.