İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Yılmaz konuk evinde kalan kız öğrencilerle buluştu

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve eşi Güler Yılmaz, belediye konuk evinde kalan kız öğrencilerle aşevinde bir araya gelerek, birbirleriyle olan irtibatlarını koparmamalarını tavsiye ettiler.


Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı kız öğrenci konuk evinde kalan Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri ile yemekte bir araya geldi. Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü aşevinde gerçekleşen yemeğe Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve eşi Güler Yılmaz'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert de katıldı.


Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Türkiye'nin dört bir yanından gelen öğrencilerle yemek öncesi sohbet ederek Bolu'nun üniversite kenti olduğunu vurguladı. Yurt kapasitelerinin yetersiz gelmesi üzerine, ‘öğrencilere yardımcı olabilir miyiz?' diye düşündüklerini ve konuk evi projesini hayat geçirdiklerini söyleyen Yılmaz, “Bizler hizmetkâr olarak sadece sizlere destek olmaya çalışıyoruz” dedi.“Sizler Türkiye'nin aydınlık yarınlarısınız”


Bolu Belediyesi'nin son 14 yılda geldiği noktayı anlatan ve hayata geçecek projeler hakkında öğrencilere bilgiler veren Yılmaz, “Bolu doğasıyla eşsiz bir il, bizlerde bu şehri doğasıyla uyumlu modern bir hale dönüştürmek için çaba sarf ediyoruz” diye konuştu. Yılmaz ayrıca öğrencilerden okul yıllarını iyi geçirmelerini de isteyerek “Sizler Türkiye'nin aydınlık yarınlarısınız. Çok iyi yetişmelisiniz. Kendinize güvenin ve geleceğe umutla bakın. Ve birbirinizle olan irtibatlarınızı kopartmayın” şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.