Köroğlu Yazarlık Okulu projesi protokolü imzalandı

Bolu’da geleceğin yazarlarını ve şairlerini yetiştirmek amacıyla 2’ncisi düzenlenecek olan "Köroğlu Yazarlık Okulu" projesinin protokolü, Bolu Belediyesi’nde düzenlenen tören ile imzalandı.

Köroğlu Yazarlık Okulu projesi protokolü imzalandı

15 Kasım 2017 15:00


Bolu’da, ikincisi düzenlenecek olan Köroğlu Yazarlık Okulu projesinin protokol imzaları Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz tarafından belediyede düzenlenen törenle atıldı.


İkincisi düzenlenecek olan "Köroğlu Yazarlık Okulu" projesi için başkanlık makamında düzenlenen protokol imza töreninde konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Bu biraz Milli Eğitim’in master, doktora çalışması gibi algılamak lazım. Bu seneki çalışmalarda orta öğretim olduğu gibi üniversite öğrencilerini de katıyoruz. İnşallah Bolu’muza ve ülkemize hayırlı katkıları olur, bizlerde Köroğlu’nun topraklarından önemli insanların çıkmasına vesile oluruz” dedi.


İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ise, projenin devam etmesi yönünde gelen taleplerden bahsederek, “Özellikle öğrencilerimizden gelen taleplere kayıtsız kalamadık, sayın başkanımızda bu projenin devam etmesi yönünde görüş beyan etti ve sağ olsunlar gerekli talimatları verdiler. Bu yıl 4 atölyeye ek olarak bir atölye daha ekledik ve atölye sayısını 5’e çıkarttık. Güzel Sanatlar Lisesinde oluşturduğunuz karikatür ve çizgi anlamında yeni Güzel Sanatlar atölyemiz ile birlikte bu yıl 5 atölyede çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BOLU HAVA DURUMU
26
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
Reklamı Geç