Burdur’da kentsel dönüşüm çalışmaları

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Necatibey (Manastır) ve Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili bilgi verdi.

Burdur’da kentsel dönüşüm çalışmaları

02 Ekim 2017 13:39


AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur’da yapılacak olan Kentsel Dönüşüm çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. Özçelik, “TOKİ İştiraki Gayri Menkul Değerlendirme A.Ş (GEDAŞ) Firmasından teknik heyet Burdur’umuza geldi ve görüşmelerde bulundu. Manastır Mahallemizdeki çalışmalarda sayısal halihazır harita kapsamında gerçekleştirilen halihazır ölçüm çalışmaları ve dijital ortama aktarım, kullanıma uygun CAD formatına getirme çalışmaları ve Halihazır haritasının basım işlemleri tamamlanmıştır. 28.09.2017 tarihinde Burdur Belediyesine teslim yapıldı. Tespit-Değerleme ve anket çalışmaları devam etmekte. Kentsel tasarım yaklaşımına yönelik çalışmalar başladı” dedi.


Bozkurt Mahallesindeki kentsel dönüşüm ile ilgilide bilgi veren Özçelik,


“TOKİ’nin iştiraki firması GEDAŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğünden talep ettiği bir onayın çıkması durumunda, GEDAŞ Firma Yetkilileri vatandaşlarla görüşmelere başlayacaklardır. Deprem Evlerindeki projeler tamamlanmış durumdadır. Bu süreci hızlandırma görüşmelerimizi bu hafta içerinde de yapacağım.”
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BURDUR HAVA DURUMU
18
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  18°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  17°C
 • Cuma
  Sağnak Yağışlı
  17°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  13°C
Reklamı Geç