Bozbey: “Çalışmalarımızı aidiyet duygusu ile yapmalıyız“

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeliyle kahvaltıda bir araya geldi.

Bozbey: “Çalışmalarımızı aidiyet duygusu ile yapmalıyız“

13 Ekim 2017 15:17

Başkan Bozbey hem personelle sohbet etti, hem de Nilüfer’in daha yeşil hale getirebilmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.


Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, personelle kahvaltı buluşmalarını bu hafta Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile yaptı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Alaaddinbey hizmet binasında bulunan fidanlığındaki buluşmada Başkan Bozbey, hem personeliyle sohbet etti, hem de personelin sıkıntılarını dinledi. Karşılıklı fikir alışverişinin de yapıldığı buluşmada, Başkan Mustafa Bozbey, aidiyet vurgusu yaptı. Nilüfer Belediyesi’nde, aile ortamı oluşturduklarını belirten Bozbey, “Bu aile ortamı içinde, aidiyet duygusuyla çalışmalarımızı yürütmeliyiz. Biz, şehir yöneticisi olarak burada gelip geçici olabiliriz, ama sizler, burada kalıcısınız. Aile ortamı içinde, aidiyet kültürünü de sürdürülebilir hale getirerek, yapılan işi sahiplenmenizi arzu ediyorum. Kurum kültürü de budur. Vatandaşlarımız da yapılan işi sahiplenmeli ve koruma sorumluluğunda olmalı. Bunun yanında her müdürlük, birbiriyle güçlü bir iletişim halinde olmalı. Bu sayede hem işler daha hızlı yürütülür, hem de vatandaşlardan gelen talepler anında çözüme kavuşur. Aksi takdirde vatandaşın karşısında mahcup oluruz” dedi.


Hizmet ettikleri alanların her geçen gün arttığını ifade eden Başkan Mustafa Bozbey, bunun yanında bütçenin de kısıtlandığını ifade etti. Başkan Bozbey, “Artan nüfus ve daralan bütçeyle mevcut hizmetlerimizin sürdürülebilirliğini sağlayacağız. Bunun yanında yeni hizmet ve projeleri de yapmaya çalışıyoruz. Dışarıda yaptırdığımız işleri kendimiz üreterek, tasarruf etmeye başladık. Yenilikçiliğe önem vermeliyiz. Bu anlamda öneri ve projelerinizi bizimle paylaşmanızı arzu ediyorum” şeklinde konuştu.


Kenti daha yeşil hale getirmek için personeliyle fikir alışverişinde bulunan Başkan Bozbey, bu kapsamda başlatılan fidan dağıtım etkinliğinin bu yıl da yapılacağını ifade etti.


Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün performansından memnun olduğunu kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, çalışmalarından dolayı herkese teşekkür etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BURSA HAVA DURUMU
29
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  29°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
Reklamı Geç